سایز دستگاه های لیزر

سایز دستگاه های لیزر
5 (100%) 2 votes

بطور کلی دستگاه برش لیزری در دو دسته سبک و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد . که می توان اذعان کرد دستگاه برش و حکاکی لیزری سایز 35*25 و 40*60 تحت عنوان دستگاه های سبک و رومیزی و دستگاه های سایز 90*60 , 90*130 , 180*130 و 250*130 تحت عنوان دستگاه های صنعتی میباشد .

سایزهای گوناگون دستگاه های لیزر دستگاه برش و حکاکی لیزری سبک ( رومیزی ) مدل و سایز دستگاه های لیزر

 

بیشترین کاربرد دستگاه برش لیزری سبک مربوط می توان به حکاکی برروی اجسام متفاوت از قبیل حک بر روی چرم , هدایای تبلیغاتی , پارچه , همینطور حک بر روی ژلاتین منحصر به فرد مهرسازی مورد استفادهقرار میگیرد .
علت استفاده این دستگاه حک و برش لیزری تنها جهت حکاکی , به جهت زیر بودن توان تیوب های مصرفی در‌این دستگاه ها است . از امکان دستگاه های لیزر کوچک می توان توجه حکاکی فراوان بالای این دستگاه ها اعلام کرد . دستگاه های لیزر کوچک معمولا در سایزهای 35*25 و 50*40 عرضه میگردد .
دستگاه حک و برش لیزری صنعتی

بیشترین کاربرد دستگاه های حکاکی لیزری صنعتی وابسته است به حکاکی و برش برروی پلکسی , چوب , چرم , پارچه که می توان اظهار کرد بیشترین استفاده مربوط می توان به تبلیغات صنعت های چوب , صنعت های چرم , صنعت های پارچه , صنعت های شیشه , صنعت های سنگ و ماکت سازی .
لیزر های صنعتی در سه سایز 90*130 , 180*130 و همینطور 250*130 عرضه می گردد که می توان اظهار‌کرد کاربرد دستگاه 90*130 از سایر دستگاه ها بیشتراست به این دلیل‌که می توان بیشترین سعیجهت حکاکی و برش را از این دستگاه طلب کرد .

منبع:سایت روتک

1 پاسخ

تعقیب

  1. دستگاه برش لیزر کوچک - مگ جند فایل گفت:

    سایز دستگاه های لیزر تیوب لیزر

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *