تیوب لیزر

تیوب لیزر
5 (100%) 1 vote

بدون‌شک می توان یکی مهم ترین بخش های دستگاه برش و حکاکی لیزری و تاثیر گذارترین قطعه مو جود در دستگاه برش لیزری را تیوب لیزر دستگاه برش و حکاکی لیزری دانست .

چراکه در صورت به‌وجود داخل شدن خلل در کارکرد تیوب لیزر این قطعه دیگر نمیتوان بازده خیر و خوبی را از هر دستگاه لیزری طلب کرد .

تیوب دستگاه برش و حکاکی لیزری و خصوصیات تیوپ لیزر

فقط قطعه ای از دستگاه لیزر که می شود به تیتر قطعه مصرفی اسم پیروزی تیوپ دستگاه برش و حکاکی لیزری می‌باشد . چرا‌که که‌این قطعه از سمت کارخانه های تولیدی , ارتفاع قدمت مفیدی برای آن در حیث گرفته شده‌است . ارتفاع قدمت اثرگذار تیوب های لیزر رسی 10 . 000 ساعت کاری می‌باشد که به دلیل استفاده مشتریان از دستگاه برای حکاکی و برش درتوان های گوناگون , این میزان معمولا بین 7000 تا 8000 ساعت می‌باشد .
اشکال تیوب لیزر

تیوپ های لیزر درحد های 130w , 100 w , 80 w , 60w به بازار عرضه میگردند که بسته به سایز دستگاه برش لیزری و دسته فعالیت کرد دستگاه مورد استفاده قرار میگیرند .
تیوب لیزر 60w :

این دسته تیوپ برای دستگاه های سایز کوچک و اکثرا جهت حکاکی مورد استفاده قرار میگیرد .
تیوب لیزر 80w :

این تیوپ جهت حکاکی و همینطور برش مورد استفاده قرار می‌گیرد که به جهت توان کم خیس در برش معمولا جهت برش در صنعت های چرم و پارچه مورد استفاده قرار میگیرد .
تیوب لیزر 100w :

مرسوم ترین تیوپی که در دستگاه های لیزر مورد استفاده قرار می‌گیرد تیوب لیزر 100w می‌باشد , به این دلیل‌که که‌این تیوپ توان اضطراری جهت برش بر روی پلکسی و همینطور MDF را داراست از این نظر می توان از این تیوب در صنعت های تبلیغات و چوب فایده گرفت .

این تیوپ قابلیت و امکان برش پلکسی تا ضخامت 15mm و همینطور MDF تا ضخامت 8mm را دارا می‌باشد .
تیوب لیزر 130w :

این مدل تیوب دستگاه برش لیزری بیشتر از در دستگاه های لیزر 180* 130 به بالا و همینطور جهت فعالیت برش مورد استفاده قرار میگیرد علت استفاده این تیوب در دستگاه های سایز بزرگ , ارتفاع بلند این تیوپ لیزر است که مسلما توان بالاتری هم تولید می نماید .

خرید تیوب لیزر

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *